Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 94

Olaszország DN Cittá di San Benedetto del Tronto fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND Cittá di San Benedetto del Tronto metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the citys name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF
32880.

Olaszország DN "Cittá di San Benedetto del Tronto" fém plakett városábrázolással (120x125mm) + fém plakett városnévvel (22x113mm) eredeti tokban, rögzítve (a nagyobb plakett rögzítése elengedett) T:2 Italy ND "Cittá di San Benedetto del Tronto" metal plaque with city representation (120x125mm) + metal plaque with the city's name (22x113mm) in original case, fastened (the fastening of the larger plaque is released) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Portugália 1940. A tengeri felfedezések 400. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. 400th anniversary of maritime discoveries two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors
32881.

Portugália 1940. "A tengeri felfedezések 400. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. "400th anniversary of maritime discoveries" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Portugália 1980. Dr. José Botelheiro - 40 éve ortopédiai sebész a Lisszaboni Polgári Kórháznál / Lisszaboni Polgári Kórház - San Lazaro Kórház kétoldalas bronz emlékérem, peremén 412/500 sorszámmal. Szign.: Santan (70mm) T:1-,2 patina Portugal 1980. Dr. José Botelheiro - Orthopedic Surgeon at the Lisbon Civil Hospital for 40 years / Lisbon Civil Hospital - Hospital de San Lazaro two-sided bronze commemorative medallion with 412/500 serial number on the edge. Sign.: Santan (70mm) C:AU,XF patina
32882.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Portugália 2003. A Portugál Automobil Club 100. évfordulója kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, sorszámozott 461/500, eredeti tokban (60,32g/50mm) T:1 Portugal 2003. Centenario do Automóvel Club de Portugal two-sided Ag medallion in original case, hallmarked on edge, serial number on edge 461/500 (60,32g/50mm) C:UNC
32883.

Portugália 2003. "A Portugál Automobil Club 100. évfordulója" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, sorszámozott "461/500", eredeti tokban (60,32g/50mm) T:1 Portugal 2003. "Centenario do Automóvel Club de Portugal" two-sided Ag medallion in original case, hallmarked on edge, serial number on edge "461/500" (60,32g/50mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Portugália DN Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a Summulae Logicales (Logikai összegző), a Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete) és további 300 mű szerzője kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett 357/500 sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of Summulae Logicales (Logical Summaries), Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul) and 300 other works two-sided Br commemorative medallion with 357/500 serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina
32884.

Portugália DN "Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a 'Summulae Logicales (Logikai összegző)', a 'Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete)' és további 300 mű szerzője" kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett "357/500" sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND "Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of 'Summulae Logicales (Logical Summaries)', 'Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul)' and 300 other works" two-sided Br commemorative medallion with "357/500" serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
32885.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Svájc 1891. A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. 600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation two-sided Al medallion (50mm) C:XF
32886.

Svájc 1891. "A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója" kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. "600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation" two-sided Al medallion (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Svájc 1945. Joh. Jacob Rieter 1762-1826, Heinrich Rieter 1788-1851, Heinrich Rieter 1814-1889 / Joh. Jacob Rieter & Cie Winterthur 150 Jahre - 1795-1945 bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-,2 Switzerland 1945. Joh. Jacob Rieter 1762-1826, Heinrich Rieter 1788-1851, Heinrich Rieter 1814-1889 / Joh. Jacob Rieter & Cie Winterthur 150 Jahre - 1795-1945 bronze medallion in original case (60mm) C:AU,XF
32887.

Svájc 1945. "Joh. Jacob Rieter 1762-1826, Heinrich Rieter 1788-1851, Heinrich Rieter 1814-1889 / Joh. Jacob Rieter & Cie Winterthur 150 Jahre - 1795-1945" bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-,2 Switzerland 1945. "Joh. Jacob Rieter 1762-1826, Heinrich Rieter 1788-1851, Heinrich Rieter 1814-1889 / Joh. Jacob Rieter & Cie Winterthur 150 Jahre - 1795-1945" bronze medallion in original case (60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Svájc 1989-1991. 700 éves a Svájci Államszövetség 27xklf db-ból álló Ag emlékérem szett fehér gyűrűs albumba rendezve, eredeti, kihajtható műanyag gyűjtőtokkal T:1 Switzerland 1989-1991. 700 Years of the Swiss Confederation 27xdiff Ag pcs in set, in white ring folder and wit original, foldable plastic case C:UNC
32888.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Szaúd-Arábia DN Fahd ibn Abdul-Aziz Al Szaúd kétoldalas Cu emlékérem (60mm) T:2 ujjlenyomat, karc Saudi Arabia ND Fahd bin Abdulaziz Al Saud two-sided Cu commemorative medallion (60mm) C:XF fingerprints, scratch
32889.

Szaúd-Arábia DN "Fahd ibn Abdul-Aziz Al Szaúd" kétoldalas Cu emlékérem (60mm) T:2 ujjlenyomat, karc Saudi Arabia ND "Fahd bin Abdulaziz Al Saud" two-sided Cu commemorative medallion (60mm) C:XF fingerprints, scratch

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió ~1970. Élethez és tevékenységhez kapcsolódó helyek - V. I. Lenin Központi Múzeum egyoldalas Br plakett műanyag védőlappal (50x70mm) T:1- Soviet Union ~1970. Places of life and activity - V. I. Lenin Central Museum one-sided Br plaque with plastic cover (50x70mm) C:AU
32890.

Szovjetunió ~1970. "Élethez és tevékenységhez kapcsolódó helyek - V. I. Lenin Központi Múzeum" egyoldalas Br plakett műanyag védőlappal (50x70mm) T:1- Soviet Union ~1970. "Places of life and activity - V. I. Lenin Central Museum" one-sided Br plaque with plastic cover (50x70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1970. Lenin születésének 100. évfordulójára Br emlékérem (65mm) álló fa talapzaton (86x43x112mm) T:2 Soviet Union 1970. 100th anniversary of Lenins birth Br medallion (65mm) on a standing wooden base (86x43x112mm) T:2
32891.

Szovjetunió 1970. "Lenin születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem (65mm) álló fa talapzaton (86x43x112mm) T:2 Soviet Union 1970. "100th anniversary of Lenin's birth" Br medallion (65mm) on a standing wooden base (86x43x112mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft