Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 94

Görögország DN kétoldalas, öntött Br emlékérem sörnyitóval (55x82mm) T:2 Greece ND two-sided, cast Br medallion with beer opener (55x82mm) C:XF
32832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
India DN Jelzett dekoratív Ag emlékérem (9,59g/0.999) T:2 kis ph. India ND Hallmarked decorative Ag commemorative medallion (9,59g/0.999) C:XF small edge error
32833.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Izrael 1963. A varsói gettó lázadás 20. évfordulója 1943-1963 / Örök nevet adok nekik [amelyet nem lehet eltörölni] Ézsaiás 56:5 kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:1,1- patina Israel 1963. The Warsaw Ghetto Uprisings 20th Anniversary 1943-1963 / I will give them an everlasting name [that shall not be cut off] Isaiah 56:5 two-sided Br commemorative medallion (59mm) C:UNC,AU patina
32834.

Izrael 1963. "A varsói gettó lázadás 20. évfordulója 1943-1963 / Örök nevet adok nekik [amelyet nem lehet eltörölni] Ézsaiás 56:5" kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:1,1- patina Israel 1963. "The "Warsaw Ghetto Uprisings 20th Anniversary 1943-1963 / I will give them an everlasting name [that shall not be cut off] Isaiah 56:5" two-sided Br commemorative medallion (59mm) C:UNC,AU patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Izrael 1993. Imádkozz Jeruzsálem békéjéért kétoldalas Cu-Ni emlékérem Üdvözlet Jeruzsálem-Izraelből héber és angol nyelvű üdvözlőkártyával (22mm) T:1- kis ü. egy karc Israel 1993. Pray for the Peace of Jerusalem two-sided Cu-Ni commemorative token with Seasons Greetings from Jerusalem, Israel card in hebrew and in english (22mm) C:AU small ding, a scratch
32835.

Izrael 1993. "Imádkozz Jeruzsálem békéjéért" kétoldalas Cu-Ni emlékérem "Üdvözlet Jeruzsálem-Izraelből" héber és angol nyelvű üdvözlőkártyával (22mm) T:1- kis ü. egy karc Israel 1993. "Pray for the Peace of Jerusalem" two-sided Cu-Ni commemorative token with "Season's Greetings from Jerusalem, Israel" card in hebrew and in english (22mm) C:AU small ding, a scratch

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Izrael DN Masszáda nem eshet el újra peremen jelzett Ag emlékérem, peremen sorszámozott 3146 sorszámmal, dísztokban (12,00g/0.935/27mm) T:1 (eredetileg PP) Israel ND Masada shall not fall again Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with 3146 serial number in display case (12,00g/0.935/27mm) C:UNC (originally PP)
32836.

Izrael DN "Masszáda nem eshet el újra" peremen jelzett Ag emlékérem, peremen sorszámozott "3146" sorszámmal, dísztokban (12,00g/0.935/27mm) T:1 (eredetileg PP) Israel ND "Masada shall not fall again" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with "3146" serial number in display case (12,00g/0.935/27mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kína 1922. Kínai Geológiai Társaság kétoldalas bronzozott fém emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:2,2- kopott bronzozás China 1922. Geological Society of China two-sided bronzed metal commemorative medallion in decorative case (49mm) C:XF,VF worn bronzing
32837.

Kína 1922. "Kínai Geológiai Társaság" kétoldalas bronzozott fém emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:2,2- kopott bronzozás China 1922. "Geological Society of China" two-sided bronzed metal commemorative medallion in decorative case (49mm) C:XF,VF worn bronzing

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kína 1988. Kínai Újévi érem - A sárkány éve kétoldalas bronz emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:AU kis ph, patina China 1988. Chinese Lunar New Years coin - Year of the Dragon two-sided bronze commemorative medallion in decorative case (49mm) C:AU small edge error, patina
32838.

Kína 1988. "Kínai Újévi érem - A sárkány éve" kétoldalas bronz emlékérem dekoratív díszdobozban (49mm) T:AU kis ph, patina China 1988. "Chinese Lunar New Year's coin - Year of the Dragon" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case (49mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kína DN sárgaréz emlékérem eredeti karton díszlapon (40mm) T:2 patina China ND brass commemorative medallion in its original cardboard decoration sheet (40mm) C:XF patina
32839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lengyelország ~1970. A lengyel munkásmozgalom kiemelkedő aktivistája 3xklf kétoldalas Br emlékérem (70mm) Maria Koszutska 1876-1939 + Adolf Warski 1868-1937 + Julian Leński 1889-1937 díszdobozban T:1,1-
32840.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32841.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32842.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nagy-Britannia 1753. Sir Hans Sloane 1753 / British Museum Adományozók érme aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (44mm) T:1- (PP) United Kingdom 1753. Sir Hans Sloane 1753 / British Museum Donors Medal gilt Br commemorative medallion in case (44mm) C:AU (PP)
32843.

Nagy-Britannia 1753. "Sir Hans Sloane 1753 / British Museum Adományozók érme" aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (44mm) T:1- (PP) United Kingdom 1753. "Sir Hans Sloane 1753 / British Museum Donor's Medal" gilt Br commemorative medallion in case (44mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft