Fotó

Tételek száma: 528

cca 1935 Gömbös Gyula és férfiak csoportképe, pecséttel jelzett fotó a Gárdonyi Testvérek budapesti műterméből, 18×24 cm
13488.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kassák Lajos (1887-1967) avantgárd festőművész és író időskori portréja, jelzés nélküli fotó, 39×29 cm, üvegezett fakeretben
13489.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1990 Bódis Gyula ökölvívó edző, sajtófotó, László Sándor felvétele, hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm
13490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1985 Magyar válogatott labdarúgó mérkőzés, Róth Antal magyar válogatott labdarúgóval, sajtófotó, László Sándor felvétele, 18x24 cm
13491.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1983 Bp. Honvéd-PMSC (2-1) labdarúgó-mérkőzés, Esterházy Márton (1956- ), a Honvéd játékosának csatája a Pécs kapusával, hátoldalán feliratozott sajtófotó, 24x18 cm
13492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr Merényi Oszkár (1895-1981) pedagógus, irodalomtörténész életét és munkásságát bemutató fotóalbum, 45 db képpel, feliratokkal
13493.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1975 Pintér Sándor (1950- ) magyar válogatott labdarúgó, a Bp. Honvéd játékosának portréja, illetve közös gólöröme Szűcs Lajossal (1943-2020) a válogatott mérkőzésén, 2 db hátoldalán feliratozott sajtófotó, 24x18 cm
13494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1860 Michael Conrad von Heidenforf erdélyi szász nemesi család fotója, feliratozva, nevesítve. rajta Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló. Kartonon, sérült. 24x21 cm / Photo of a Saxon family from Transylvania on cartboard. Damaged.
13495.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Kádár János (1912-1989) politikusról készült felvételek, eltérő időben, különféle eseményeken, 7 db vintage fotó, egy része feliratozva, 13x18 cm és 18x24 cm között
13496.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
13497.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13498.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1956 Budapest, díszemelvény az utolsó május elsejei felvonuláson a nagy Sztálin-szobor lábainál, hátoldalon dátumozott fotó, 6×9 cm
13499.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft