Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2554158
12083
425
Flea Market
6 személyes likőrös készlet, alpakka, kopott. 2587761
12084
425
Flea Market
Acél szódás palack, kopott, m: 29cm 2564733
12085
425
Flea Market
Lakozott papírmasé kacsa, ceyloni, jelzés nélkül, kopott, m:20cm 2564743
12086
425
Flea Market
Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm 2564734
12087
425
Flea Market
Vörös márvány váza, kopott, m:21cm 2646626
12088
425
Flea Market
Vegyes régi szerszámok fakalapáccsal. 2705065
12089
425
Flea Market
2705061
12090
425
Flea Market
Piros zománcozott bödön és tejes kanna, kopásnyomokkal, m: 18 és 20 cm 2659598
12091
425
Flea Market
Vegyes fosszíliák és ásványok, 16 db műanyagdobozban. 2705231
12092
425
Flea Market
Hímzőkészlet tételben, rámák, fonalak, hímzésalapok 2703667
12093
425
Flea Market
Német porcelán kezű, fejű, lábú baba, az egyik kezén sérült, m: 44 cm 2703642
12094
425
Flea Market
Súlykészlet, fa dobozban, egy hiánnyal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: