Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709101
12395
425
Flea Market
Kb 40 db VHS videókazetta. Műsoros, vegyes témákkal: mese, filmek, ismeretterjesztés 2573148
12396
425
Flea Market
Modern ikon nyomat, fém okláddal, dekoratív fa keretben, 22,5x18 cm 2675554
12397
425
Flea Market
3 db kanna, pezsgősvödör, termosz (alpakka, réz), kopásnyomokkal 2675598
12398
425
Flea Market
3 db fa ékszertartó doboz, kettőben ékszerekkel 2709192
12399
425
Flea Market
Darvak, masszív réz fali dísz 24 cm 2709207
12400
425
Flea Market
Mini barométer, nem kipróbált d: 6 cm 2709205
12401
425
Flea Market
Szabóólló, nagy méretű öntöttvas 27 cm 2709231
12402
425
Flea Market
Súlykészlet csipesszel,.fa dobozban. 17x9 cm 2709369
12403
425
Flea Market
Rózsás fém kínáló tál, lábakon. 27x27 cm 2709377
12404
425
Flea Market
Réz, tekerős kávédaráló 16 cm 2709384
12405
425
Flea Market
Szecessziós stílusú kínáló,. Bronzírozott fém. 35x22 cm 2709381
12406
425
Flea Market
Réz, keleti kávés kiöntő d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft