Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709718
12263
425
Flea Market
3 doboznyi pincekulcs, kapukulcs. XIX. sz, XX: sz eleje 2709721
12264
425
Flea Market
Torna labda eredeti csomagolásban 2709777
12265
425
Flea Market
Súlykészlet dobozban.10-200g 2710066
12266
425
Flea Market
Régi réz kerti permetező, fa fogóval, korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 36 cm 2592485
12267
425
Flea Market
Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm 2592515
12268
425
Flea Market
Kínai lakkos menü tartó, kopásnyomokkal, 35x25cm 2592480
12269
425
Flea Market
Füles kínáló, fém, kék üvegbetéttel, kopott, üvegen apró lepattanások, alján jelzett, m:15cm, d:11cm 2592550
12270
425
Flea Market
Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm 2569151
12271
425
Flea Market
Art Deco áttört ezüstözött kínáló, 4db fagolyó lábon, jelzett, szép állapotban, 30x22cm 2569154
12272
425
Flea Market
WMF jelzett szalvétatatartó, plexi és fém, hibátlan 19x10x6cm 2522885
12273
425
Flea Market
Komplett Piatnik angol tarokk kártya dobozban. 2533009
12274
425
Flea Market
Capodimonte műanyag madárpár, jelzett, kopott, m: 18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft