1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
[Angelo Giuseppe Roncalli, XXIII. János pápa] Pope John XIII: Journal of a Soul. Translated by Dorothy White. New York, 1965, McGraw-Hill Book Company, 453 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón kisebb foltokkal, kopásnyomokkal, belül jó állapotban.