Könyvek: Vallás

Tételek száma: 55

Habert, Ludovico: Praxis sacramenti poenitentiae, sive methodus illius utiliter administrandi [...] Augustae Vindelicorum (Würzburg), Fratrum Veith, 1774. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
17317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17319.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, XXXIX+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval; a borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, foltos lapszélekkel, az utolsó lap (záródísz) hiányzik.
17320.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, Staré y nowé, kterýchž Cyrkew Křestanská při Wýročnjch Slawnostech a Památkách,... ; Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj...; Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... W Pessti [Pest], 1868., Alojza Bucánskyho (Bu­csán­szky Alajos), XVI+1247;112; 237+1 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egy helyen kissé sérült kötéssel, az elülső tábla belsején a papírborítás sérült, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap sérült, egy lap hiányzik, bejegyzésekkel.;   [Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, Staré y nowé, ... Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... W Senici [Szenice/Senica/Senitz],1900., Tiskem Jana Bežu [Jana Beza], 1 t.+VI+1261 [kéthasábos számozás]+104 [kéthasábos számozás] p. Szlovák nyelven. Korabeli kopott, foltos egészbőr-kötésben.;   [Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj,...] Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj... W Senici [Szenice/Senica/Senitz],1895., Tiskem Jana Bežu [Jana Beza], 1-1261 [Kéthasábos számozás]+155+1-32,49-59, 61-104 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó és kijáró lapokkal.
17321.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schwetz, Joanne: Theologia fundamentalis seu generalis. Vol. I. Viennae (Bécs), 1882, Henrici Kirsch, (2)+V+356 p. Hetedik kiadás. Latin nyelven. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17322.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A herczegszöllősi kánonok. Más egyházi kánonokkal egybevetté Mokos Gyula. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Szerk.: Szőts Farkas. Bp., 1901., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borítón javításnyommal, benne nagyrészt felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban.
17323.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17324.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vágó Géza: Mózes. A bibliai Mózes rekonstruált életének regénye öt könyvben. DEDIKÁLT! Bp.,[1916.], Herkules, 190 p. A borító Gara Zoltán munkája. A könyvben egészoldalas illusztrációkkal, közte Gustav Doré műveivel. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval, részben hiányos gerinccel.
17325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szalay Szilárd: Akit nem lehetett elhallgattatni. ELhangzott igehirdetések a Lukács Evangéliuma alapján. Lukács 18,18 - 21,38. Vörösberényi igehirdetések 9. Vörösberény, 2002., Vörösberényi Református Egyházközösség. Kiadói papírkötés.
17326.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17327.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17328.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft