15035.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.