15143.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai, 315+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.