Mindszenty József: Esztergom, a prímások városa. Szerk.: Bíró Béla. Mindszenty Alapítvány Dokumentációs sorozat I. Bp., é.n., Mindszenty Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Vörös Gabriella - Szabó János József: Jazig nő és férfi temetkezése Szentesről. Friss régészeti adatok a Tiszántúl római kori benépesítéséhez. A Koszta József Múzeum füzetei 1. Szentes, 2019, Koszta József Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kötelespéldány.
Vegyes Miskolccal kapcsolatos különlenyomat, 7 db:
Dobrossy István-Iglói Gyula: Koronauradalmi épületek Miskolcon a 19. század elején.;
Dobrossy István: A kávézás elterjedése és a kávéházak története Miskolcon.;
Dobrossy István: Egy hegyaljai főúri család (a Vajak) kapcsolata a miskolci görög borkereskedőkkel a 18. században. Különlenyomat a Studia Miskolciensia 1. kötetéből. Aláhúzásokkal.;
Dobrossy István: Miskolc társadalmának átalakulása, az ipar és a kereskedelem szerkezete 1929-1949 között.
Vidinszky Emőke: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helységneveinek rendszere.;
Bogdál Ferenc: A miskolci talyiga.;
Dajászné Dietz Vilma: A mezőkövesdi kuzsu.;
Miskolc-Bp., 1956-1994., Herman Ottó Múzeum-B-A-Z M. Levéltár-Miskolci Bölcsész Egyesület-Ethnographia-Néprajzi Értesítő. Kiadói papírkötések.
Palotay Gertrud: A miskolci református egyház régi hímzései. Különlenyomat a "Történetírás I. évf. 5-6. számából." Sopron, én., Rábaközi-ny. Kiadói papírkötés.
Weimar. Hrsg. im Auftrag des Weimarer Verkehrsvereins durch seinen Vorsitzenden. Dr. W. F. Mueller, Obersbürgermeister. Weimar, én., Panses Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, benne szétszakadt, sérült térképpel.