Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 215

Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Bukarest, 1966, Irodalmi. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Füzes János: Patak- és hajómalmok Mohácsnál. Mohács, 1996. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Baktay Ervin (1890-1963): A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin, 185+3 p.+ 24 (fekete-fehér képtáblák) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
15038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az irodalomban. Miskolc, 1942, a szerző kiadása (Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel, kijáró lapokkal. A szerző által aláírt példány!
15040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sassy Csaba: 28-as könyv. (Minden miskolci benne van.) Miskolc,én.,Magyar Jövő-ny., 158+1 p. Átkötött modern félműbőr-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
15041.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erdélyi könyvek tételben. 10 mű 13 kötetben: Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940, Kövi Pál: Erdélyi lakoma, Moricz Zsigmond Erdély trilógia, Dsida Jenő: Versek, Hankó Vilmos: Székelyföld (reprint), Marczali Henrik: Erdély története (reprint), Tarnócz Márton: Erdély művelődése és története. Ódon Erdély 1-2, Szakolczay Lajos: Erdélyi ősz, Borsi Kálmán: A temesvári levente per,
15042.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, s helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.
15043.

Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, 's helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15044.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15045.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15046.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Rosch Gábor: A hegyvidék épített öröksége II. Óvodák, általános és középiskolák, felsőfokú tanintézetek, egyházi épületek. Bp., 2013, Hegyvidéki Helytörténeti Gyűjtemény és Galéria. 169 p. Fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15047.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft