Hajdúnánás. A sokszínű város. Szerk.: Szűcsné Dr. Sebestyén Irén. Hajdúnánás, é.n., Hajdúnánás Városi Önkormányzat. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Mária Valéria híd. Most Márie Valérie. Mária Valéria Bridge. Kovács Melinda fotóival. Bp., én., Portomark. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Magyar, szlovák és angol nyelven. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés.
Vegyes külföldi utikönyv tétel, közte leporellókkal is, 7 db:
Graz und seine Umgebung. Darsmtadt, 1898, Karl P. Geuter. Borító nélküli példány.
Guida Artistica di Firenze e dei suoi dintorni. Firenze, 1933, Societá Editrice Fiorentina. Kiadói papírkötés.;
Menton und umgebung. 1929, Imprimerie Mentonnaise. Kiadói papírkötés.;
Taschenbuch der Alpenvereins-Mitglider. Hrsg. vom Deutschen Alpen-Verein. München, 1938, Taschenbuches der Alpenvereins-Mitglieder. Kiadói papírkötés.
Theodor Müller-Alfeld: Das Europa-Reisebuch. Italien. Balkanländer. Berlin-Darmstadt-Wien,1959, Deutsche Buch-Gemeinschaft.
Ricordo di Milano. Fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló.;
Riviwere Liguri. Fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló.;
Vegyes külföldi útikönyv és térkép tétel, 4 db:
Adria Reiseführer und Atlas, Guide de Naples et ses environs, Michelin Paris et sa banlieue, Triest pianta della cittá.
A Budapesti Nemzeti Bizottság jegyzőkönyvei 1945-1946. Szerk.: Gáspár Ferenc, Halasi László. Kállai Gyula. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VII. Bp., 1975., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadása, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és kiadói papírkötés, kissé kopottas kiadói kartontokban.
Csatár-Hovhannesian-Oláh: Pest-Pilis-Solt-Kishun vármegye és Kecskemét th. jogú város adattára. Bp., 1939, Kultúra Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.