Könyvek: Történelem

Tételek száma: 218

15827.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. (A keresztény kereskedelem és ipar adattára). Szerk.: Mester Kálmán. Az előszót és a bevezetőket írták: Endre László, Kováts Aladár, Vajna Viktor, Nagy Imre. (Bp. , é.n., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat), 852 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, sérült, viseltes borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
15828.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante (Pátria-ny.), X+560 p. + 24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, néhány lapon kis szakadással.
15829.

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante ("Pátria"-ny.), X+560 p. + 24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, néhány lapon kis szakadással.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Maspero, Gaston-Camille-Charles (1846-1916)]: A kelet ókori népeinek története. Maspero Gaston műve alapján átdolgozta: Fogarassy Albert. Nagy Képes Világtörténet I. köt. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, kopottas gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
15830.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bán Károly: Békebűnösök. Bp., 2009. Szerzői, Kissé gyűrött szélű papírkötésben .
15831.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15833.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15835.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15836.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Borítón apróbb sérüléssel.
15837.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rosemary Burton - Richard Cavendish - Bernard Stonehouse: Nagy felfedezők utazásai. 30 kalandos utazás az ókortól napjainkig. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15838.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft