Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 75

17089.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17090.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gróf Teleki Pál: Európáról és Magyarországról. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boczonádi Szabó Imre-Örösi Pál Zoltán : Méhgazdaság  Újpest, 1926, Boczonádi Méhészet kiadása (Nemzeti Élet Irodalmi és Nyomdavállalat, Bp.), 207 p. + [1] p.Méhész bélyegzett ex librisével Korabeli félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, néhány foltos lappal.
17092.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera. 1002 növény kicsinyített rajzával. Második, bőv. kiadás. Bp., 1937, Studium. Kiadói, javított papírkötésben.
17093.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: Húsok. Marhahúsok, borjuhúsok, sertéspecsenyék, malacpecsenyék, juhpecsenyék, báránypecsenyék,rostonsültek. Körítések. Burgonya, zöldségfélék, vegyes körítések. Szárnyasok,vadak, halak, mártások. 400 recept. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé foltos, szakadt borítóval, szakadt címlappal.
17094.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
61
Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete:  Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.;  Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos.
17095.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17096.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1934 Borászati zsebnaptár, Bp., Pátria Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben
17097.

1934 Borászati zsebnaptár, Bp., "Pátria" Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17098.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nagy Gyula: A hybro broilertartás kézikönyve. Bp., 1978., Hunniahibrid. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Holdas Sándor: A broiler hazájában. (Az amerikai baromfitenyésztésről.) Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Megjelent 28000 példányban.
17100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17101.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft