Botos János: Ez a kifosztás lesz a végső? Az 1938-1948 között elkobzott magyar zsidó vagyonok értéke. Scripta Iudaica. Máriabesnyő, 2011., Attraktor. Kiadói papírkötés.
Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Vál. és az előszót írta: Simon Róbert. Fejlődés-tanulmányok. Regionális sorozat 3. Bp., 1985, ELTE ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, 525 p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült, foltos.
East European Jewish Affairs. Vol. 41. Nr. 3. December 2011. H.n., 2011, Routledge. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Haraszti György: Magyar zsidó levéltári repertórium. I. Hazai levéltárak A-B. Hungaria Judaica. 2. Bp., 1993, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói papírkötés
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.