Dobos Erzsébet: Megmenekültek. Dokumentumok és visszaemlékezések a spanyol embermentésről Budapesten, a holokauszt idején. Bp., 2010., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. Rendkívül ritka!
Borsi-Kálmán Béla: Zsidók Temesvárott ... és széles e világban. Esszék a magyar-zsidó (zsidó-magyar) szimbiózis történetéből. Kisebbségkutatás Könyvek. Bp., 2014., Lucidus. Kiadói papírkötés.
1100 éves együttélés. A magyar zsidóság a haza és a fejlődés szolgálatában. Sajtó alá rendezte és szerk.: Püspöki Nagy Péter. Bp., 2001., Magyarországi Holocaust Emlékalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Hegedűs Márton (szerk.): A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma az 1914-1918-s világháború emlékére. Bp., 1941. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
The Jewish Experience. Edited by Norman F. Cantor. Edison, 1996., Castle Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Máchzor Reprint sorozat 5 kötete: Szukkot első 2 napja, Szukkot utolsó napja, Pészách első két napja, Pészách utolsó két napja, Sovaisz. Szerk.: Schőner Alfréd. Bp.,é.n.-2009,Országos Rabbiképző-Zsidó Egyetem. Csak belső terjesztésre. Magyar és héber nyelven. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói kartonált papírkötés.