Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900. évi tavaszi kiállítására. + Tárgymutató az Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat 1900/1. évi téli kiállítására. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti elülső papírborítót felhasználták, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.