16787.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp., é.n. ,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos, foltos kartontokban, szakadt, kissé kopott borítóval.