16760.
425. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
3 db Ferenczy családdal kapcsolatos könyv és katalógus: A Ferenczy-család. A Magyar Nemzeti Galéria kiállítása a Budavári Palotában. Bp., 1968, Athenaeum-ny. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal. + Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban