Edmonds, Walter D.: Chad Hanna. Ford.: Vécsey Leó. I-II. köt. Bp., 194... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000023/Edmonds-Walter-D-Chad-Hanna-Ford-Vecsey-Leo-I-II-kot-Bp-1941-Nova-288-p-288-p-Kia~II2695108
2695108
17751
425
Leírás: Edmonds, Walter D.: Chad Hanna. Ford.: Vécsey Leó. I-II. köt. Bp., 1941, Nova, 288 p., 288 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: tg