Benson, Robert Hugh: A világ ura. Bp., 1912, Szent István-Társulat, 323 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopott, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, helyenként foltos, kijáró lapokkal.
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Bp.,1943.,Dante. Ötödik kiadás. Biczó András rajzaival. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
[Sibelka Perleberg Artúr] Tempefői: Nem vagyok Columbus. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 301+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Kilián Zoltán sokat tudó könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., [1941], Athenaeum, 190+(1) P. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült, kopottas borítóval.
Vörös Róbert - Gordon Eszter: Vendégségben. Alföldi Róbert. Bp., 2003, Korona Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal ilusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.