Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 393

6 db általános iskolai tankönyv (VII-VIII. osztály): Az ember élete; Magyar könyv; Föld- és néprajz; Természettan; Számolás és mérés. A VII. osztály számára. + Történelem. A VIII. osztály számára. Bp., 1947-1948, Vallás- és Közoktatásúgyi Miniszter. Kiadói papírkötés, néhány sérült borítóval.
17724.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
5 db általános iskolai tankönyv (V. osztály): Történelmi olvasmányok; Magyar könyv; Föld- és néprajz; Természetrajz; Számolás és mérés. Az V. osztály számára. Bp., 1947, Vallás- és Közoktatásúgyi Miniszter. Kiadói papírkötés, a borítókon néhány kis sérüléssel.
17725.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Michael Page - Robert Ingpen: Encyclopedia of Things That Never Were. Creatures, Places, and People. New York, 1987, Viking Penguin Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17726.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13
Officina Könyvtára 21 kötete Bp., 1941-1947 ., Officina. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban, nagyrészt sérült, hiányzó gerincekkel, egy-két kötetben aláhúzással, foltokkal.
17727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gubcsi Lajos: Az élet túlsó oldala. Bp., 2008, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Elizabeth Pepper-John Wilcock: Magical and Mystical Sites. Europe and the British Isles. New York, 1977., Harper & Row. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17729.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
460 éves a debreceni nyomdászat az Alföldi Nyomda. 4 db értékes könyv facsimile kiadását tartalmazó téka: Werbőczy Magyar decretum, Méliusz Juhász Péter: A Christus közbe járásáról valo predicacioc, Lipsai Pál: Lex politica del Debrecenben. Mindegyik korhű, dombornyomott műbőr kötésben. Hozzá kísérő tanulmányokkal.
17730.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szerelmes Századok sorozat 3 kötete (I., V., VI. köt.): 1001 éjszaka; Don Juan (hiányzó címlap); Louvet de Couvray: Fabulas. Sorozatszerk., ford.: Forró Pál és Szini Gyula. F. Bayros és Gara Zoltán rajzaival. Bp., 1925-1926, Nova. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, viseltes, sérült állapotban, helyenként foltos lapokkal, az egyik kötet címlapja hiányzik.
17731.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Antall József: Modell és valóság. I-II. köt. (Válogatott tanulmányok). Bp., 1994, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, kissé foltos lapélekkel, egyébként jó állapotban.
17732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Déry Tibor: A befejezetlen mondat. I-III. köt. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kondor Imre: Az európai filozófia problémáinak története. Debrecen, 1938, Dr. Bertók Lajos, 227 p. Könyvkötői félvászon-kötésben, a borító hátulján kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17734.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Márai Sándor: Négy évszak. Bp., Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft