https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 528

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm
13846.

3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül
13847.

Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
31 db vegyes régi fotó, vizitkártyák, csoportképek, tablófotók, közte keményhátúak, vegyes méretben és állapotban
13848.

31 db vegyes régi fotó, vizitkártyák, csoportképek, tablófotók, közte keményhátúak, vegyes méretben és állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm
13849.

cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm
13850.

cca 1920 Farsang a Kézdi-Kovács művészcsalád tagjaival, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül. 14x19 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes fotó tétel, városképek, családi képek, csoportképek, stb., vegyes méretben
13851.

Vegyes fotó tétel, városképek, családi képek, csoportképek, stb., vegyes méretben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1910 Családi portré, kartonra kasírozott fotó Horváth Viktor békéscsabai műterméből, sérült karton, 23×16,5 cm
13852.

cca 1910 Családi portré, kartonra kasírozott fotó Horváth Viktor békéscsabai műterméből, sérült karton, 23×16,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1989 előtt, külföldön készült filmek egy-egy jelenete, 17 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
13853.

cca 1989 előtt, külföldön készült filmek egy-egy jelenete, 17 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1974 ,,Özönvíz című lengyel film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
13854.

cca 1974 ,,Özönvíz" című lengyel film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1989 Dosztojevszkij regénye nyomán készült ,,Bűn és bűnhődés című szovjet film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
13855.

cca 1989 Dosztojevszkij regénye nyomán készült ,,Bűn és bűnhődés" című szovjet film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1981 ,,D. B. Cooper üldözése című amerikai film jelenetei és szereplői, 9 db produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, nyomdatechnikai eljárással, kartonlapra sokszorosítva, 18x24 cm
13856.

cca 1981 ,,D. B. Cooper üldözése" című amerikai film jelenetei és szereplői, 9 db produkciós filmfotó, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, nyomdatechnikai eljárással, kartonlapra sokszorosítva, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
1973. Fotográfia, Werkfotó.  Magyar film. főszereplők: ZALA MÁRK, IGLÓDI ISTVÁN, SEBŐ FERENC Rendezte: ZOLNAY PÁL. Korának megfelelő állapotban, sarkain apró sérülések. 24x18cm
13857.

1973. Fotográfia, Werkfotó. Magyar film. főszereplők: ZALA MÁRK, IGLÓDI ISTVÁN, SEBŐ FERENC Rendezte: ZOLNAY PÁL. Korának megfelelő állapotban, sarkain apró sérülések. 24x18cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz