2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
A magyar disznópásztor. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Adolph Wolf, Drezda kiadása, 1880-1900 körül. Üvegezett, ovális fakeretben. 20,5×14,5 cm