Várdeák Ferenc (1897-1971): Hegyvidéki táj (Óbuda v. Buda környéke?).... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vardeak-Ferenc-1897-1971-Hegyvideki-taj-Obuda-v-Buda-kornyeke-Olaj-vaszon-Jelzett~II2709113
2709113
10479
425
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Várdeák Ferenc (1897-1971): Hegyvidéki táj (Óbuda v. Buda környéke?). Olaj, vászon. Jelzett. 64,5x79 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: nagy_andras