Madarász Gábor (1964-): Szentendre. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán auto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Madarasz-Gabor-1964-Szentendre-Olaj-fa-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felirattalDekorati~II2677785
2677785
10271
425
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Madarász Gábor (1964-): Szentendre. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal.Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
: pk