Haáz Sándor (1912-2007): Erdélyi táj. Olaj, vászon. Ligatúrás jelzésse... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Haaz-Sandor-1912-2007-Erdelyi-taj-Olaj-vaszon-Ligaturas-jelzessel-52-5x37-cm-Dekorat~II2709779
2709779
10154
425
28000
Leírás: Haáz Sándor (1912-2007): Erdélyi táj. Olaj, vászon. Ligatúrás jelzéssel. 52,5x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: pk