Andy Warhol (1928-1987): Önarckép. Ofszet litográfia, papír. Számozott 65/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Offset lithography with attest. Lapméret: 56,3x38,3 cm