Festmények és grafikák Tételek száma: 506
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2697225
10012
425
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hajót építenek. Rézkarc, papír, jelzett. 28×24 cm 2702613
10013
425
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Nápolyi utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×24 cm 2697236
10014
425
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Faültetők (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. 24,5×39 cm 2697219
10015
425
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hegesztők. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissésérült. 32×45 cm 2448128
10016
425
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm 2465585
10017
425
B. Hajdú László (1926-1998): Izadora táncosnő, 1977. Vegyes technika, papír, jelzett. 32,5×23,5 cm 2465590
10018
425
B. Hajdú László (1926-1998): Kiállításom, 1981. Tus, toll, papír, jelzett. 34×24 cm 2698478
10019
425
22000
Baján Ildikó (1963-): Modern kalligráfia (cím nélkül). Akril, farost. 40x50 cm 2607669
10020
425
28000
Bakányi Gyula (1955-): Tél. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70×80 cm 2672484
10021
425
Bálint Árpád (1870-?): Kinn, padon. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben. 16x24 cm. 2689551
10022
425
48000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x41,5 cm 2691586
10023
425
32000
Bálint Ildikó (1942-): Altatás, 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A V/VII. számozással. Üvegezett keretben. 35×47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft