Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor.
(Kolozsvár) Litográfia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Matyas-kiraly-szobor-Kolozsvar-Litografia-papir-keret-nelkul~II2586625
2586625
10683
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor.
(Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül,
jelzett, sérült, foltos. 21x16,5cm
: ekb