Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2711060
10867
425
Ex libris - small-graphics
XVIII. sz-i ex libris Fruyitiers L (1715-1782) 10x8 cm 2020210
10868
425
Ex libris - small-graphics
Helbing Ferenc (1870-1958): Dr. Domanovszky Sándor könyvtárából, ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 15×8 cm 2708502
10869
425
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris emerici Weisz, rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm 2708861
10870
425
Ex libris - small-graphics
Molnár Iscsu István (1947- ): Erotikus ex libris, Faludy György, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XIII/XV), hátoldalán pecséttel, feliratozva,13x10 cm 2708649
10871
425
Ex libris - small-graphics
Mata János (1907-1944): Junius. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10,5x15,5 cm 2699157
10872
425
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 4 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm 2699139
10873
425
Ex libris - small-graphics
cca 1930 Fingestein Michel (1884-1943) Ex libris MIchel Fingestein. Ex Libris. Jelzett a dúcon. Rézmetszet / Engraving, signed 15,5x9,5 cm 2705709
10874
425
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, 061/150, 12x9,5 cm 2703571
10875
425
Ex libris - small-graphics
Honthy Hanna erotikus ex librise ofszett 8x13 cm 2704210
10876
425
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): 10 db ex libris, vegyes technika, papír, közte több modern nyomat 2704078
10877
425
Ex libris - small-graphics
Ex libris Karschner Frigyes, klisé, papír, 8×6,5 cm 2704897
10878
425
Ex libris - small-graphics
Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft