Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rembrandt-kepet-abrazolo-porcelan-fali-tal-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-26-5-c~II2653256
2653256
11352
424
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm
: karap_norbert