Aquincum / Hüttl Tivatadar porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincum-Huttl-Tivatadar-porcelan-tal-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-10C3976C3972-5-cm~II2701179
2701179
11306
424
3400
Leírás: Aquincum / Hüttl Tivatadar porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal,10×6×2,5 cm
: karap_norbert