Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2619657
31282
424
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina 2620365
31283
424
2200
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2620450
31284
424
Numizmatika
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933" kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina 2681289
31285
424
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph.
HP 2210. 2619750
31286
424
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph 2371145
31287
424
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2622966
31288
424
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2681826
31289
424
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2 2619601
31290
424
Numizmatika
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina 2678360
31291
424
Numizmatika
1900. "Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj II" Br díjérem (29mm) + Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" Br díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:2 patina 2696456
31292
424
Numizmatika
1905. Vívó sport emlékérem, jelzett Ag, hátlapon gravírozva "Fodor Háziverseny 1905", "S FABRI J" gyártói jelzéssel (11,90g/0.800/30mm) T:2 felszíni karcok 2623010
31293
424
Numizmatika
~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft