Arany (Au) 14 K képtartó medál brillel, jelzett, akasztó sérült, 2×2 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~2000023/Arany-Au-14-K-keptarto-medal-brillel-jelzett-akaszto-serult-2C3972-cm-brutto-4-7-g~II2676168
2676168
19017
424
80000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Arany (Au) 14 K képtartó medál brillel, jelzett, akasztó sérült, 2×2 cm, bruttó: 4,7 g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: