Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 23

Vegyes kotta tétel (Szökik az asszony, Gyöngyvirág, Csak egyszer légy ma az enyém, Vezeklés, stb.), 19 db
14513.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4-ik tánc és nóta album. Bp., 1941, Csárdás Zeneműkiadó Kft., 64 p. A borítón Pályi Jenő grafikájával. Kissé sérült kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
14514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Yehudi Menuhin: Befejezetlen utazás. Életem emlékei. Bp., 2012, Typotex. Kiadói papírkötésben, belső kötéstáblára egy újságcikk ragasztva Menuhin halálhíréről, egyik oldalon ceruzás feljegyzéssel.
14515.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Somfai László: Tizennyolc Bartók-tanulmány. A szerző, Somfai László (1934-) Széchenyi-díjas zenetörténész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány.  Bp., 1981., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
14516.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bónis Ferenc: Így láttuk Kodályt. Harmincöt emlékezés. Aszerző, Bónis Ferenc (1932-2019) zenetörténész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979. Zeneműkiadó Kiadói egészvászon, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.
14517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Antal: A zene birodalmából. A szerző, Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, esztéta, brácsaművész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
14518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Czigány György: Csak a derű óráit számolom... A szerző, Czigány György (1931-) Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő, újságíró, szerkesztő, zenei rendező, műsorvezető, érdemes művész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
14519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szőllősy András: Honegger. A szerző, Szőllősy András (1921-2007) Kossuth- és Széchenyi-díjas magyar zeneszerző, zenetudós által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Zenei kiskönyvtár. Bp., 1980., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói kartonált papíkrötés.
14520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eösze László: Kodály Zoltán. Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1967. Gondolat. Kiadói papaírkötésben
14521.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Garai Imre: Sláger Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére hosszú, személyes írással DEDIKÁLT példány. Bp., 1966. Zeneműkiadó Kiadói papaírkötésben
14522.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
László Zsigmond-Mátéka Béla: Liszt Ferenc élete képekben és dokumentumokban. Az egyik szerző, László Zsigmond (1893-1981) zenetörténész által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1978, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
14523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft