Térképek Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2584648
13846
424
Maps
cca 1840 Arcole térképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Arcole, engraving, in passepartout 2655166
13847
424
Maps
cca 1940 Magyarország kiépített közutainak távolságmutató térképe III. Szerkesztette és összeállította: vitéz Harmath Géza, vászonra kasírozva, 79x137 cm 2655360
13848
424
Maps
cca 1960-1970 Duna vízrajzi térképe Rajka és Szob között, 56 db szelvény+lapmutató+jelmagyarázat, néhány lap kissé sérült, 33,5x44 cm 2655022
13849
424
3400
Maps
1941 Magyarország burgonyatermése 1941-ben, bizalmas felirattal, javítással, 99x60 cm 2655030
13850
424
3400
Maps
1941 A Belföldi Burgonyakereskedelmi Egyesülés által vásárolt burgonyamennyiségek, 1941-ben, szélein lyukak, 100x60 cm 2655302
13851
424
Maps
cca 1930 Flekkefjord (Norvégia) térképe, 62x80 cm 2655476
13852
424
Maps
1928 Voronyezs és környéke, orosz nyelvű térkép, viseltes állapotban, 106x140 cm 2700827
13853
424
Maps
cca 1919 Arló és Kisterenye és környéke térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, sérült, 46x62 cm 2700809
13854
424
Maps
cca 1919 Berzence és Gjurgjevac és környékének térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, sérült, 50x63 cm 2700788
13855
424
Maps
1919 Tiszaröff és környékének térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kis szakadással, 47x63 cm 2700801
13856
424
Maps
cca 1919 Pécs és környéke térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, 50x64 cm 2700658
13857
424
Maps
1919 Cegléd és környékének térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, 47x63 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft