Térképek

Tételek száma: 110

cca 1900-1910 Mezőhegyes m. k. ménesbirtoknak és környékének talajtérképe. Felvette: Inkey Béla. A M. Kir. Földtani Intézet Évkönyve XI. köt. XV. tábla. 1 : 75.000. Bp., Grund V. utódai, szélén néhány kis szakadással, 64x44,5 cm
13773.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1930 Budapest és környéke térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé viseltes állapotban, 62x47 cm
13774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Magyarország közigazgatási térképe, rajta a trianoni ideiglenes határ. Terv.: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérülésekkel, ragasztott, 116x83 cm
13775.

cca 1920 Magyarország közigazgatási térképe, rajta a "trianoni ideiglenes határ". Terv.: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérülésekkel, ragasztott, 116x83 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szeged 1850-es térképének modern reprintje,. 75x60 cm
13776.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
1934 Budai hegyek, Kirándulók térképe 1. sz., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, hajtva, foltos, szakadt, 93x61 cm
13777.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Nagycsákány és Zalalövő térkép vászonra kasírozva
13778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1969 Tátra térkép, Tatry i Pieniny, 1:75.000, Warszawa, Wydawnictw Kartograficznych, hajtott, 70x84 cm
13779.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe Kossuth-címerrel, kiadja: Kartográfiai Vállalat, 75×112 cm
13780.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1920 A régi Kolozsvár 3 db kézzel rajzolt térkép pauszon 22x14 cm
13781.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Palaestina zur zeit Jesu. Melo, Weimar 1822. Színezett rézmetszetű térkép Palesztína Jézus idejében. 27x33 cm
13782.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1920-1930 Csonka-Magyarország térképe, körbevágott, kissé sérült, 26x17,5 cm
13783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-1930 Győr-Moson vármegye közigazgatási térképe, 1:400,000, tervezte: Tallián Ferenc, szakadt, 26x26 cm
13784.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft