Nyomtatványok

Tételek száma: 323

1905 Arad vármegye díjtáblázata a községi jegyzők által magánfelek érdekében teljesített írásbeli munkálatok után szedhető díjakról, hajtott.
14572.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
14573.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1906 Az Ujság album-naptára, ajándékul előfizetőinek az 1907-ik esztendőre. Bp., Athenaeum, (14) p. Kissé sérült, foltos lapokkal.
14574.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Földes (Feld) Imre (1881-1948): Újév 1907. Nyomat, papír, viseltes állapotban, kisebb szakadással, 38x24 cm
14575.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1907/1908 Garbai Sándor: Építőmunkások Zsebkönyve
14576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
14577.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1909 Az I. Magyarországi Testnevelési Kongresszus Főjelentése. szerk: Malecki Román. 168p. Egészoldalas képekkel., Kiadói, papírborítóban, kissé ázott, hullámos
14579.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Szecessziós (art nouveau) madár ornamentikák, a Dekorative Vorbilder sorozatból, Auguste Roubille, (1872-1955) munkája, nyomat, papír. 32x24 cm, üvegezett fakeretben,
14580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 össz. 21 db portré neves magyar festőművészekről és szobrászokról: Lotz Károly, Feszty Árpád, Karlovszky Bertalan, Böhm Pál, Bihari Sándor, Margitay Tihamér, Strobl Alajos stb. Nyomat, papír. 28x20 cm
14581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1910-1960 Kis vegyes okmány és újság tétel: Rába vidék, Körmend vidék egy-egy száma, néhány okmánybélyges okmány, egyéb újságok, kivágások
14582.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1911 Deutsche Schachzeitung. Organ für das gesamte Schachleben. 66. Jahrg., Nr. 1-12. Januar-Dezember 1911. Német nyelvű sakk-folyóirat teljes évfolyama. Kiadói papírkötésben, vegyes állapotban, az egyik szám lejáró borítóval.
14583.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft