Nyomtatványok

Tételek száma: 323

1980 Kisdobos 1980. október + Dörmögő Dömötör 1982. december
14765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1980 5 db Boney M zenekart ábrázoló képeslap, 15x21 cm és 15x10 cm közötti méretben
14766.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1980 Fotók újságkivágások híres színészek és előadóművészek. Korda, Kudlik, Kabir, stb.
14767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1981 Anglia-Magyarország (1-0) világbajnoki selejtező mérkőzés programfüzete, 32 p., angol nyelven, színes fotókkal / 1981 FIFA World Cup England-Hungary (1-0) Qualifier match programme, 32 p.
14768.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1981-1989 Színész Újságíró Magazin 3 db száma, színes és fekete-fehér, részben erotikus fotókkal, egy lapon szakadással
14769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1983 Fradi műsorlap 1983/84-es idény 1. szám
14770.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1984 Cs. Szabó László (1905-1984) magyar író és esztéta gyászjelentése, hozzá tűzve az eredeti boríték. + Cs. Szabó László: Alkalom c. könyv. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítón amatőr műanyag borítóval. + 1 újságcikk az ÉS 1984.október 5. számából.
14771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1985 K. Episzkóp, Bp., SKÁLA - MTI Fotó, 4 sztl. lev.
14772.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1985 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
14773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1985 Népszava, 1985. márc.12., 113. évf. 59. sz., Meghalt Konsztantyin Csernyenko. Mihail Gorbacsovot választották az SZKP KB főtitkárává, Bp., Athenaeum, 12 p.
14774.

1985 Népszava, 1985. márc.12., 113. évf. 59. sz., "Meghalt Konsztantyin Csernyenko. Mihail Gorbacsovot választották az SZKP KB főtitkárává", Bp., Athenaeum, 12 p.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1985-2010 Vegyes külföldi vonat makettekkel foglalkozó kiadvány 5db, vonatos kalendárium 1db. Kopott.
14775.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
14776.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft