cca 1890-1900 15 db vegyes színes illusztráció a Pallas és a Meyers lexikonból, nagy többségében a Pallasból (címerek, magyar díszítmények I., ragadozó madarak, drágakövek stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
cca 1890-1900 15 db vegyes illusztráció a Pallas lexikonból, (vadászkutyák, budapesti szobrok, cirkálóhajók, Buda és Pest 1730 körül stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
cca 1895 A négy évszak allegóriája, a Dekorative Vorbilder sorozatból, Max von Widnmann (1812-1895) munkája, nyomat, papír. 24x33 cm, üvegezett fakeretben