Bolhapiac Tételek száma: 561
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609882
11871
424
Flea Market
Kovácsoltvas szabó olló, jelzett, h:26cm 2632034
11872
424
Flea Market
Angol cukortartó és tejszínkiöntő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopott, m: 9 cm 2699493
11873
424
Flea Market
DeLonghi kapszulás kávéfőző, működik, nem hozzávaló kapszulákkal (Dolce Gusto) 2699102
11874
424
Flea Market
2db régi fa gyógyszeres / patikaüveg. m: 16 cm 2698402
11875
424
Flea Market
Indiai flitteres mellény. 2698047
11876
424
Flea Market
Lignifer, Iparművészeti dísz tál, etikettel jelzett, d: 31 cm 2698060
11877
424
Flea Market
Kínai lakkfa doboz gyöngyház berakással, 10x15,5cm 2698001
11878
424
Flea Market
cca 1970 Big Boy műanyag persely figura, eredeti bontatlan csomagolásban, fáradásból adódó felületi repedéssel a nyakánál, m: 24 cm 2697650
11879
424
Flea Market
Tőr alakú papírvágó / levélbontó, h: 28 cm 2697637
11880
424
Flea Market
Hortobágyi szaru kürt, h: 32 cm 2524073
11881
424
Flea Market
Retro bakelit telefon cca 1940 2695112
11882
424
Flea Market
4 db réz kilincs, vegyes állapotban, h: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft