Bolhapiac Tételek száma: 561
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2699816
12159
424
4800
Flea Market
Pierre Cardin szemüvegtok + Ray-Ban jellegű napszemüveg 2699735
12160
424
Flea Market
Német gyártmányú acél szabóolló, jelzett, h: 25,5 cm 2699667
12161
424
Flea Market
Village Heather 50 ml amerikai női parfüm, tartalommal, eredeti dobozában 2699823
12162
424
Flea Market
Hattyús egyszálas váza, nikkelezett fém, m: 18 cm 2697992
12163
424
Flea Market
Szív alakú tükör, népi motívumos festett fa kerettel, két akasztóval, kisebb sérülésekkel, 18x13,5 cm 2695490
12164
424
Flea Market
4 db különféle fém levélbontó, h: 20-24 cm 2697337
12165
424
Flea Market
Hímzett virágmintás terítő, kb. 150x120 cm 2697326
12166
424
Flea Market
2 db Kalocsai mintás hímzett terítő, 80x33 cm és 82x36 cm 2699697
12167
424
3800
Flea Market
Indiai mintás pamut kendő, kb. 164x115 cm 2699690
12168
424
3400
Flea Market
Ciklámen színű selyem stóla, kb. 225x100 cm 2661582
12169
424
2200
Flea Market
Fém flaska dobozban. 1,77 és 88 ml 2550691
12170
424
Flea Market
Lufthansa retro fedélzeti csomag hosszú repülőutakra, műanyag dobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft