Bolhapiac Tételek száma: 561
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2152383
12099
424
Flea Market
Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm 2685561
12100
424
Flea Market
Oktoberfest üveg söröskorsó és pohár, kopásnyomokkal, m: 18 és 18,5 cm, 0,5cl 2651014
12101
424
Flea Market
Egy doboznyi bolha tétel: távirányítók, töltők, fejlámpa, izzó, képernyőtisztító spray, stb. 2700796
12102
424
Flea Market
Vörösrézzel bevont fém iparművész sörös korsó, m: 18 cm 2700735
12103
424
Flea Market
Kézi dugózó, fa és alumínium, h: 22,5 cm + dugóhúzó, h: 17,5 cm 2700698
12104
424
Flea Market
Tarkedli / fánk sütő, 6 db-os, zománcozott fém, zománcsérülésekkel, d: 26 cm 2700693
12105
424
Flea Market
Óriás méretű, régi nagyoló gyalu, korának megfelelő sérülésekkel, rozsdafoltokkal, h: 60 cm 2699978
12106
424
Flea Market
Grillezéshez való kötény és kesztyű, újszerű, eredeti csomagolásban + konzerv- és sörnyitók, dugóhúzók, diótörő, össz. 6 db, műbőr táskában 2699966
12107
424
Flea Market
Egy doboznyi vegyes ragasztó-, teflon- és szigetelőszalag, különféle méretben 2699961
12108
424
Flea Market
Kisebb doboznyi vegyes fúró, fúrószár (csigafúró, vídia, menetfúró, menetmetsző, pontozó), több méretben 2698361
12109
424
Flea Market
2 db notesz / határidőnapló, műbőr borítóval, a nagyobb tollal, a kisebb számológéppel. Használatlan állapotban, 23x17 cm és 18,5x13 cm 2698351
12110
424
Flea Market
Napoleon Bonaparte büszt, gipsz, kis sérülésekkel, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft