15070.
424. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly (Győr, "Győri Hirlap"-ny.), 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.