Könyvek: Történelem

Tételek száma: 144

1961 Best Photos of the Civil War, by Hirst Dillon Milhollen and James Ralph Johnson. A Fawcett How-to Book, 487. Illustrated with black-and-white photos, 144 p. / Az amerikai polgárháború legjobb fotói. Angol nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált füzet, 144 p.
15653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15654.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
The Tragic Death of Flight Lt. Stephen Horthy, Vice-Regent of Hungary. Compiled by The widow os Stephen Horthy. Edited by László Antal. Translated by Anna Nilsen. Englewood, én., Universe. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vincze Oszkár: Baross világ Magyarországon. Bp., 1945. Alkotás. Dedikált. Sérült kiadói papírkötésben.
15656.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, Pátria, 95 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. Sérült kiadói papírkötés, az elülső borító levált.
15658.

Éber Ernő: A czenki földesúr. Bp., 1942, "Pátria", 95 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. Sérült kiadói papírkötés, az elülső borító levált.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Révész Mihály: A magyarországi munkásmozgalom története (1867-1913). Bp., 1913. Népszava. Kiadói félvászon kötésben
15659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15660.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok - Egy kommunista kémfőnök krónikája. H. n .é.n. k.n. Bizalmas, belső használatr akészült, számozott példány az MSZMP vezetőinek. 387p. Papírkötésben
15661.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15662.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Dr. Máday Béla (összeáll.): Merjünk magyarok lenni! Gróf Teleki Pál gondolatai. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az előszót író Rajkai József Kisgazda képviselő dedikálásával
15663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tudományos konferencia a kommunizmus fekete könyvéről. Bp., 2000, XX. Század Intézet. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
15664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft