Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 338

16594.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
16595.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16596.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16597.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szaggatott napló. Kusztos Endre művészete. A művész, Kusztos Endre (1925-2015) erdélyi magyar festő és grafikus által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Jurnal fragmentat. Arta lui Endre Kusztos. A tanulmányt írta és a katalógust szerkesztette: Székely Sebestyén György. Kolozsvár/Cluj, 2009, Galeria Quadro. Magyar és román nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16598.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Lechner Jenő: Az építőművészet kis tükre. Bp., 1940, Officina, 168+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző, Lechner Jenő (1942-től Kismarty-Lechner Jenő) (1878-1962) építész által aláírt példány.
16599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Balogh Ferenc: Debreczeni László. Az építő és iparművész. A szerző, Balogh Ferenc (1941-2002) építészmérnök által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1983, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mezei József: Balogh Péter. A művész, Balogh Péter (1920-1994) romániai magyar szobrászművész, a Nagybányai Művésztelep egykori növendéke által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1976., Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban
16601.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1994 Műhely: Szürrealizmus. Szerk.: Villányi László, Mártonffy Marcell. Gazdag képanyaggal illusztrált.
16602.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1935 Tér és forma 1935. április, VIII. évf. 4. sz. Szerk.: Bierbauer Virgil. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, korabeli reklámokkal. Harántalakú spirálkötésben, foltos, 39-44+93-1930+45-52 p.
16603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sammlung Göschen 2. köt:  Karl Kummich: Zeichenschule.; Hans Freyberger: Perspektive. Leipzig, 1901-1903., G. J. Göschensche Verlagshandlung. Kiadói egészvászon-kötések, az elsőből 1 tábla hiányzik, a másodikból két lap kijár.
16604.

Sammlung Göschen 2. köt: Karl Kummich: Zeichenschule.; Hans Freyberger: Perspektive. Leipzig, 1901-1903., G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Kiadói egészvászon-kötések, az elsőből 1 tábla hiányzik, a másodikból két lap kijár.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rácz György képzőművész. Szerk.: Gömör Béla. A szerkesztő, Gömör Béla által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
16605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft