Fotó

Tételek száma: 537

Szabó Barnabás fotói írókról, költőkről. művészekről 3 db fotó: Méliusz József, Bajor Andor, Egyed Péter 25x18 cm
13320.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930-as évekből katona fotó Békéscsabán, keretezett 27x21 cm
13321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fiatal asszony népviseletben. Színezett fotó, szecessziós kartonra ragasztva. Hátoldalán feliratozott és Spiller M. Mihály budapesti műintézetének bélyegzőjével. Karton kissé foltos, fotó kissé kopott. 20x15 cm
13322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Férfiak csoportképe, közte katona kitüntetésekkel. Fotó, jelzés nélkül, kartonra ragasztva. Fotó, széle kissé sérült. 29x39,5 cm
13323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930-as évekből katona fotó Békéscsabán, üvegezett keretben 27x21 cm
13324.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1920-as évekből katona fotó Hódmezővásárhely, üvegezett keretben 27x21 cm
13325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950-1980 Cipősdoboznyi fotónegatív (utazás, strandolás, tájak, stb.)
13326.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Érdekes geológiai-vulkanikus képződmény (megkövesedett láva?) ismeretlen helyszínen, fotó, 1890-1900 körül, kissé foltos, apró felületi sérülésekkel, 25x19 cm, üvegezett fakeretben
13327.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1960 6 db nagy méretű művész fotó: vidéki városképes jelenetek, életképek, tájképek. 30x41 cm
13328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1972 A budapesti Kertészeti Egyetem életéről, tanszékei tevékenységéről a XI. kerületi pártbizottság által összeállított fotóalbum, 20 db szöveggel ellátott fotóval az 1963-72 közötti időszakról, jó állapotban
13329.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1960 Tejivók. nagy méretű művész fotó. Jelzés nélkül 30x41 cm
13330.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Cca. 1920 esküvői fotó, 2 db, Bergunker Béla és Schäffer fényképészek műhelyéből, koruknak megfelelő állapotban, 17x23 és 22x17 cm
13331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft