Metszetek

Tételek száma: 54

William Hogarth (1697-1764) után: 10 db rézmetszet, XIX. sz. Kissé foltos lapok, 22,5x15 cm és 21x27 cm közötti méretekben
10612.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
cca 1893 20 db festmény reprodukció, rotációs fametszet, papír. A Zur Guten Stunde c. német ny. folyóirat melléklete. Néhány kevés darabon szakadással. 30x22 cm körüli méretekben.
10613.

cca 1893 20 db festmény reprodukció, rotációs fametszet, papír. A "Zur Guten Stunde" c. német ny. folyóirat melléklete. Néhány kevés darabon szakadással. 30x22 cm körüli méretekben.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1890-1900 Falkavadaszat. Rotációs fametszet, papír. C. Becker jelzéssel a metszeten. Üvegezett fakeretben, 32x26 cm
10614.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Japán fürdő. Fametszet, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Feltehetően XIX. sz. Üvegezett fakeretben. 36,5x25,5 cm
10615.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1850 A holdfázisok, és a Föld járása a nap körül. Litográfia, paszpartuban. 25x20 cm
10616.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel
10617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca Szarvasbogár, pajor. Rézmetszet. George Daniel Heüman metszete. 22x33 cm Üvegezett keretben, / Engraving in glazed frame
10618.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
La Sepultura. Nagy méretű rézmetszet. Picart - Antonio Baratti. Üvegezett keretben / Copper plate engraving 35x30 cm, Keret 53x50 cm
10619.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia. Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame.
10620.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Fragonard régi fénynyomat? keretben 13x11 cm
10621.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs
10622.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1743 Zászlók. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Apró foltokkal. Paszpartuban. 33x21 cm
10623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft